Aktualności

MiniSPA

Niedługo będziemy mogli udostępnić naszym Gościom możliwość relaksu w jacuzzi i saunie. Korzystając z masażu wodnego będzie można podziwiać przez panoramiczne przeszklenia oranżerii wspaniały widok na ogród. Planowane otwarcie 1 lipca. Zapraszamy.

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom za wspaniałe oceny.

Villa Orlik została oceniona przez naszych Gości trzeci rok z rzędu jako znakomity obiekt z notą 9,1 na 10. Jesteśmy bardzo dumni. Również w tym roku będziemy dokładać wszelkich starań, aby jakość naszych usług była jak najlepsza a Goście zadowoleni.

Turystyczna Perła Barlinka 2014

Siedlisko Orlik*** zostało wyróżnione Turystyczną Perłą Barlinka 2014. Bardzo się cieszymy, że 11 lat naszej działalności turystycznej w Dolinie Płoni oraz nasza praca na rzecz rozwoju turystyki lokalnej zostały docenione.

Konkurs ,,Zielone Lato” 2013

Siedlisko Orlik*** zajęło I miejsce w konkursie Agro-Eko-Turystycznym ,,Zielone Lato” 2013 w kategorii: ośrodek (pensjonat, zajazd).

W 2007 r. również wygraliśmy ten konkurs, ale w kategorii gospodarstwo agroturystyczne.

Siedlisko Orlik*** w lipcowym numerze Voyage 2012

W lipcowym numerze Magazynu o podróżach Voyage 07/2012, którego tematem była natura i ekologia, w artykule ZIELONA KLASA o najpiękniejszych polskich ekopensjonatach zostało zaprezentowane między innymi Siedlisko Orlik.

,, Agroturystyka w polskim wydaniu w ostatnich latach przestała kojarzyć się z tandetnym wnętrzem i tłustym jedzeniem. Powstała nowa kategoria pensjonatów, które poza wiejskim położeniem nie mają nic wspólnego z tą siermiężną przeszłością.

Są piękne, komfortowe, a jedzenie jest w nich nie tylko pyszne, ale i zdrowe. Oto kilka takich miejsc: ekologicznych, wyjątkowych i z atmosferą.''

Najlepsze agroturystyczne ,,miejsca z klimatem''.

Siedlisko Orlik*** w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Forum Rozwoju Efektywnej Energii zdobyło wyróżnienie i znalazło się w gronie pięciu zwycięzców otrzymując certyfikat „Miejsce z Klimatem”.

Kategoryzacja 2013

Dbając o jakość naszych usług poddaliśmy się ponownie ocenie kategoryzacyjnej Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej ,,Gospodarstwa Gościnne” w lutym 2013 r i otrzymaliśmy po raz kolejny certyfikat nadający Siedlisku Orlik najwyższą kategorię w agroturystyce *** - ,,trzy słoneczka”.