Pobyt wypoczynkowy 2021

Zawsze zależało nam, aby Goście przyjeżdżający do nas czuli się bezpiecznie, a wypoczynek u nas uczynić jak najprzyjemniejszym. W tym sezonie podobnie jak w poprzednim postaramy się, aby tak było, mimo wprowadzonych obostrzeń.

Nasze Siedlisko Orlik jest położone na uboczu, w otoczeniu natury. Posiadamy duży ogród (2 ha, a działka ma 6 ha), w którym możemy zapewnić swobodny wypoczynek dla kilku rodzin z zachowaniem wymaganego dystansu. Wyznaczyliśmy miejsca wypoczynkowe w ogrodzie na wyłączność z leżakami, stolikami, grillem.

Podajemy śniadania uwzględniając zalecenia sanitarne: bufet śniadaniowy z obsługą, albo śniadania serwowane do stołu w jadalni lub na tarasie z zachowaniem dystansu.

W apartamentach są aneksy kuchenne wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Zgodnie z zaleceniami preferujemy przygotowywanie posiłków we własnym zakresie przez Gości. Możemy też podpowiedzieć, jak trafić do fajnej restauracji w okolicy.

Przed przyjazdem Gości każdy pokój zostanie poddany dokładnemu sprzątaniu i dezynfekcji z użyciem profesjonalnych środków, parownicy i lampy UV C.

W trosce o zdrowie Gości będziemy starali się minimalizować ryzyko stosując się do ,, Wytycznych dla funkcjonowania turystyki wiejskiej, w tym agroturystyki w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce’’. Nasze starania zostały potwierdzone przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej GG certyfikatem ,,Bezpieczna kwatera.''

Zapraszamy. Rezerwacja: 608 356 905, mail: siedliskoorlik@op.pl

Czekamy na Was!